Chyby

Protože jsem člověk veskrze omylný, dělám chyby. Ať už se jedná o překlepy, gramatické chyby, stylistické chyby, chyby faktické či jakékoli jiné, mám zájem, aby jich zde bylo co možná nejméně. Prosím Vás tedy, abyste mi jakékoli zjištěné nedostatky napsali a já je mohl odstranit, bude-li to v mých silách. (Sotva mohu opravit něco, o čem nevím.)

Zvláštní kategorií problémů jsou problémy se zobrazením stránek. To považuji za největší závadu a opravdu se nestyďte dát mi vědět. Testoval jsem stránky s nejběžnějšími webovými prohlížeči a na počítačích, kde jsem je testoval, bylo zobrazení správné a funkční. Přesto se občas vyskytnou návštěvníci, kteří nevidí celý text, nefunguje jim menu nebo mají nějaký jiný závažný problém s funkčností mých stránek. Bohužel, musím přiznat, že nemohu vyzkoušet všechny možné prohlížeče na všech možných operačních systémech. Jednak nemám k dispozici příslušné "železo" (třeba v mém dostupném okolí se nenalézá jediný počítač Macintosh) a druhak není čas, peníze (některé prohlížeče nejsou volně k dispozici), ... Uvítám tedy, pokud se najde někdo ochotný spolupracovat se mnou na odstranění závad, které nedokážu u sebe reprodukovat.

V tuto chvíli vím o následujících potížích (radám na jejich odstranění se rozhodně nebráním):

  1. Pokud není povolen Javascript vše se zobrazuje na téže stránce a je zhoršená navigace. – Pracuji na verzi, která i bez podpory Javascriptu zachová rozumnou možnost navigace. Tato verze je zatím ve stadiu zrodu.
  2. V MSIE s aktivní ochranou a zákazem zobrazení aktivního obsahu je zobrazeno jen menu a program se chová jako při zakázaném Javascriptu. – Bez obav můžete ochranu pro zobrazení těchto stránek vypnout a tím umožnit správnou funkci zobrazení podstránek ve správných částech aktivního okna (v elementech <IFRAME>).
    Funkci můžete pro tyto stránky potlačit v menu Nástroje/Blokování překryvných oken/Nastavení blokování překryvných oken, kde zadejte adresu povoleného webu http://gord.gringo.cz.